לב שלווה | מאמנת ומנחת קבוצות למדיטציה ולימוד בדרך הזן | 054-2203421

שורת פרחי לוטוס לאתר לב שלווה | המרכז למיינדפולנס ומדיטציה בירושלים

אודות לב שלווה

אודות לב שלווה | המרכז למיינדפולנס ולמדיטציה בירושלים | לב שלווה

שמי לב שלווה

שמי לב שלווה, בת 50 בת זוג ,אמא לשתי בנות וסבתא לשלושה נכדים.
גדלתי במשפחה חרדית, בכורה מבין שמונה לאבא ראש ישיבה ואמא מורה עקרת בית
הייתי ילדה מאוד רגישה סקרנית ושואלת שאלות.

בגיל 17 נישאתי בשידוך וילדתי את שתי בנותיי.
בשנת 1995 בעקבות משבר התגרשתי והחלטתי לצאת למסע כדי להבין מדוע אני סובלת כל כך. מהיכן מגיעה המועקה שיש בי? מהיכן נובעים הפחדים והחרדות שלי? ובכלל מי אני? כל מה שרציתי זה לפתור את הבעיות שעמן התמודדתי, עברתי טיפול פסיכואנליזה 16 שנה בשיטת לאקאן – פרקטיקה טיפולית המתבססת על רעיונותיו של זיגמונד פרויד. הבנתי הרבה דברים לגבי עצמי אך השלווה הייתה ממני והלאה

כשהייתי בת 38

 קיבלתי החלטה לחקור את עולם חיי הרוח. נסעתי למרכז הרוחני במיזרח, ושם גיליתי את המדיטציה. עשיתי רטריט של חודש ימים שבהם התכנסתי פנימה לשתיקה והתבוננות ביחד עם קבוצת אנשים, למדתי לנוח לתוך הרגע לנוח בסוף הרטריט חוויתי שלווה וצלילות שטרם חוויתי בחיי.

כשחזרתי לארץ התחזק בי הרצון לעסוק בהתפתחות אישית, למדתי בבית הספר ״emotion״ – בית הספר להוויה, הקשבה וטרנספורמציה. שם למדתי על הקשר בין גוף לנפש ומהו המקור לסבל בתוכנו.

תמיר מסאס | המרכז למיינדפולנס ולמדיטציה בירושלים | לב שלווה
תמיר מסאס

בפגישה "אקראית" עם המורה שלי דהיום תמיר מסאס מייסד ובעלים של become one מרכז לפיתוח שלווה חופש וחמלה, הרגשתי שהגעתי הבייתה למדתי והעמקתי בלימוד הדארמה בדרך הזן, והתחלתי לתרגל באדיקות בארץ ובעולם.

בשנת 2016 הוסמכתי ללמד את הדארמה ע"י מסטר הזן צ'ונג אן סונים וחברתי למרכז become one והתחייבתי להעביר את המתנה ששינתה את חיי לעולם.

אני עוסקת באימון והנחייה. מאמנת אנשים להקשיב לעצמם, להיות חופשיים, להכיר את התודעה והגוף שלהם וכך להיות אחראים ומשפיעים על מציאות חייהם. כמי שהצליחה לצמוח מהכאב והסבל ולהשתחרר מהחסמים שתקעו אותי, הכיוון והתרומה שלי לעולם הוא להקל על סבל בעולם ולסייע לאנשים לחיות חיים שקטים, שלווים ומלאי הרמוניה.

מהן מגוון הפעילויות בסניף become one ירושלים?

סדנאות ״מיינדפולנס״ בנות יומיים שיאפשרו לכם לחוות יותר שקט וחופש בחיים.
קבוצות תרגול מדיטציה למתחילים שיקנו לכם את הבסיס לעולם המדיטציה.
הקורס ״לשוב לעצמי – עקרונות אוניברסליים״ הכולל שמונה מפגשים שבהם תלמדו להיות שלמים עם עצמכם, להשתחרר מפחדים וכעסים וליצור תודעה יציבה וצלולה.
ערבי קהילה העוסקים ברוחניות כמו שבתות זן בהם המשתתפים לומדים ומתרגלים את זן הבודהיזם.
אימון אישי אחד על אחד הכולל מפגש שבועי בו אני מאמנת אנשים כיצד להיות מי שהם רוצים להיות בעולם.

שלחו לי הודעה ישירות לוואטסאפ
Call Now Button דילוג לתוכן